O nas

Szanowni Państwo

Działamy na polskim rynku od ponad 20 lat. Nasza spółka zrealizowała w przeszłości i nadal realizuje duże inwestycje budowlane w różnych sektorach polskiego biznesu.  Zdobyte na przestrzeni lat kompetencje i doświadczenie pozwalają nam na budowanie długofalowych relacji biznesowych z naszymi zadowolonymi klientami. Obecnie GIOSAN S.C. realizuje bardzo selektywny i perspektywiczny program, którego celem jest rozpowszechnienie w Polsce wszelkiego rodzaju metod pozyskiwania energii odnawialnej. Cenimy jakość i bezpieczeństwo na każdym etapie naszej współpracy. Chcemy być Twoim partnerem na minimum 25 lat. I Ty możesz korzystać programu „GIOSAN dla swoich partnerów”. Twoja instalacja fotowoltaiczna może stać się gwarancją stałych dochodów, a nie tylko korzyści z zerowych rachunków za energię elektryczną.

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA
GIOSAN

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Szymon K, , 07 marca 2021
 
 
Pozytywna opinia

SUPER firma, wszyscy znają się na swoim fachu. Bardzo starannie i profesjonalnie wykonana instalacja. Praca podczas montażu bez zarzutu, porządek podczas pracy i po jej wykonaniu. Jeśli chodzi o estetyke 200%. Fantastyczni ludzie, nie wciskają nic na siłę żeby sprzedać, dla nich liczy się zadowolony klient. Dopiero oni wyjaśnili nam o co chodzi w fotowoltaice i całej instalacji. 😉Polecam z czystym sumieniem!!!!

Aleksandra R, , 07 marca 2021
 
 
Pozytywna opinia

Dobrą pracę należy docenić! Giosan to z całą pewnością najwyższy standard i prawdziwa jakość. Począwszy od pierwszego spotkania prezentującego firmę i rozwiązania technologiczne po zakończenie prac instalatorskich z odbiorem kończąc. Ogromna wiedza, którą Panowie chętnie dzielą się na każdym etapie współpracy. Prace wykonane terminowo, czysto z dokładnością do każdego detalu. Na bieżąco byłam informowana o pracach i ewentualnych zmianach. Ci ludzie faktycznie budują instalacja tak jak, by budowali ją dla siebie. Teraz już wierzę w to co zostało mi przekazane przed rozpoczęciem współpracy. Kontakt z przedstawicielami firmy godny polecenia. Sporo firm mogło, by się od nich wiele nauczyć. Trudno dziś wybrać firmę z obszaru fotowoltaicznego. Kto próbował to zrobić wie o czym piszę. Wybrałam Giosan choć miałam wiele wątpliwości. Dzisiaj cieszę się że to oni zbudowali dla mnie instalacji. W 100% zasługują na tę opinię.

Paweł K, , 04 marca 2021
 
 
Pozytywna opinia

Super szkolenie, olbrzymia wiedza prowadzących przekazana w sposób czytelny i zrozumiały. Polecam.

„GIOSAN dla swoich partnerów’’​

Zapytaj o szczegóły specjalnego programu dofinansowań

Nasze realizacje

NASZA KADRA

Maciej
Plamowski

CEO

Mikołaj
Świerczek

CEO

Anna Maria
Wiśniewska

Sekretariat

Dawid
Barylski

Spec. ds. Marketingu

Sebastian

Spec. ds. instalacji PV

Maciej
Juźwik

Ekspert systemów PV

Błażej

Doradca Handlowo Techniczny - Konin

Leszek

Doradca Handlowo Techniczny - Polska

Tomasz

Spec. ds. instalacji PV

Grzegorz
Wiśniewski

Ekspert systemów PV

Paweł

Doradca Handlowo Techniczny - Poznań

Adam

Doradca Handlowo Techniczny - Poznań

Waldemar

Zabezpieczenia i falowniki

Paweł

Doradca Handlowo Techniczny - Łódź

Hubert

Doradca Handlowo Techniczny - Poznań

Szymon

Doradca Handlowo Techniczny - Konin

Janusz

Spec. ds. instalacji PV

Michał

Doradca Handlowo Techniczny - Kalisz

Axel

Doradca Handlowo Techniczny - Warszawa

Magdalena

Prawo

Fotowoltaiczne

Michał

Zabezpieczenia i falowniki

Rafał

Doradca Handlowo Techniczny - Konin

Anna

Doradca Handlowo Techniczny